+48 58 888 2333

Kompaktowe węzły cieplne

Kompaktowe węzły cieplne

Ciepło systemowe jest najbardziej rozpowszechnioną metodą dostarczania ciepła w dużych i mniejszych miastach ze względu na łatwość wykorzystania, niezawodność i szeroką dostępność

Kompaktowe Węzły Cieplne  firmy Gebwell  dostarczają ciepło w niezawodny i elastyczny sposób, zapewniający wysoki komfort użytkowania

Oszczędność energii i ochrona środowiska

W Finlandii 80% ciepła jest produkowana w połączeniu z energią elektryczną w elektrociepłowniach. Nadmiar wytwarzanego do produkcji energii elektrycznej ciepła stosowana jest w sieciach ciepłowniczych. W ten sposób zwiększa się wydajność zakładu energetycznego i oszczędza dużą ilość energii.

Emisja do środowiska z produkcji skojarzonej jest około 30% mniejsza niż w przypadku produkcji energii i ciepła w oddzielnych zakładach.
Jest to powszechnie znany sposób na ochronę naszego klimatu i rozwoju produkcji skojarzonej oraz jest uznawany za najlepszą metodę zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.

Wysoka jakość kompaktowych węzłów cieplnych G-Power

Węzły cieplne typu G-Power spełniają doskonale swoje funkcje w nowo wybudowanych obiektach oraz w takich, które wymagają modernizacji a ponadto są zawsze dopasowane pod względem mocy do potrzeb obiektu.

Zapytaj o ofertę