+48 58 888 2333

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowe źródło ciepła

Gruntowe źródło ciepła to energia cieplna słońca skumulowana w ziemi. Może ona zostać wykorzystana, przy użyciu gruntowej pompy ciepła, do ogrzewania wody użytkowej oraz pomieszczeń w budynku. Jest to darmowa i dostępna dla każdego energia – wystarczy zastosować odpowiednie narzędzia to jej pozyskania.

Gruntowe źródło ciepła to czysta i odnawialna energia. Jego wykorzystanie nie wiąże się z emisją dwutlenku węgla lub cząstek stałych przyspieszających globalne ocieplenie i dlatego jest to ekologiczna forma ogrzewania.

Zmniejszanie kosztów ogrzewania

Przyjazne dla środowiska źródło ciepła może być również przyjazne dla twojego portfela. Decydując się na jednorazową inwestycję w system gruntowej pompy ciepła, trwale zredukujesz swoje wydatki na ogrzewania. Gruntowa pompa ciepła wytwarza co najmniej trzykrotnie więcej energii niż pobiera.

Gruntowa pompa ciepła zmniejsza trwale koszty twojego ogrzewania nawet do 80%. Tym samym możesz zabezpieczyć się przed wahaniami cen energii na rynku. Nasze rozwiązania są bardzo rozsądną inwestycją na przyszłość.

Łatwe i funkcjonalne ogrzewanie gruntowe

Przedstawiciele Gebwell przeprowadzający instalację systemów gruntowych pomp ciepła, nadzorują proces na każdym jego etapie, od przygotowania odwiertów aż po utrzymanie działającego system. Dlatego wdrożenie i serwis systemu ogrzewania gruntowego jest bardzo proste z punktu widzenia klienta. Gruntowa pompa ciepła jest łatwa w obsłudze i tania w eksploatacji.

Zapytaj o ofertę