+48 58 888 2333

Firma Gebwell

Firma Gebwell Ltd. z siedzibą w miejscowości Leppävirta w Finlandii specjalizuje się w przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach dla potrzeb ogrzewania i klimatyzacji. Gebwell Ltd. produkuje i sprzedaje urządzenia zaprojektowane do podłączenia do sieci ciepłowniczej oraz wykorzystujące gruntowe źródła ciepła. Dodatkowo oferuje specjalistyczne odwierty dla potrzeb pomp ciepła na terenie całej Finlandii.

Z naszych usług korzystają specjaliści HVAC oraz inni specjaliści z branży budowlanej dla których oferujemy gotowe rozwiązania.

Nasze wartości

Zorientowanie na potrzeby klienta. Naszym celem jest bycie najbardziej przyjaznym klientowi przedsiębiorstwem w naszej branży. Wierzymy że, skierowanie się ku potrzebom klienta oznacza umiejętność wysłuchania jego potrzeb oraz życzeń a następnie jak najlepsze ich wypełnienie.

Pomysłowy, innowacyjny i zmotywowany personel. Razem dążymy do tego, aby być najlepszym producentem w swojej dziedzinie.

Stałe dążenie do doskonałości. Chcemy rozwijać nasze produkty i usługi aby spełniały, a nawet przewyższały potrzeby naszych klientów.

Niezawodność. Naszym celem jest bycie najbardziej niezawodnym producentem w naszej branży.

Partnerstwo. Naszym celem jest stawanie się najbardziej cenionym partnerem dla naszych klientów.